star (2)
Ми навчаємо, що щастя – є головною метою людського життя, а розум – інструментом його досягнення.

АКАДЕМІЯ ОБ’ЄКТИВІЗМУ

Академія об’єктивізму – це освітня платформа, створена Центром Айн Ренд в Україні. Проєкт має на меті зробити філософію американської письменниці Айн Ренд зрозумілою та доступною для українців.

Завдяки платформі ви зможете детально ознайомитися з ідеями об’єктивізму, отримаєте базис знань для їхнього розуміння та зрозумієте, як інтегрувати об’єктивізм у своє життя.

Тут ви знайдете онлайн курси, лекції та інші навчальні матеріали від найкращих закордонних та українських знавців об’єктивізму і долучитеся до десятків тисяч людей з усього світу, чиї життя вже понад 70 років змінює філософія Айн Ренд.

ПРО НАС

Центр Айн Ренд в Україні – це громадська організація, що популяризує філософію і творчість американської письменниці Айн Ренд та офіційно представляє її інтереси в Україні.

Нашою місією є сприяти розвитку українського суспільства та кожної окремої людини завдяки філософії об’єктивізму або, як називала її Айн Ренд, «філософії життя на землі».

Ми розвіюємо міф про те, що бути егоїстом означає бути злою людиною, і показуємо, що раціональний егоїзм є не лише природним, а й необхідним для щасливого та успішного життя.

За підтримки наших колег з The Prometheus Foundation Айн Ренд в Україні організовує низку проєктів для широкої аудиторії, зокрема John Galt School, Objectivist Campus Clubs та Objectivist Thought Leader Program.

ПАРТНЕРИ

Ми – некомерційна організація, яка існує завдяки підтримці прихильників філософії Айн Ренд.

Завдяки вашій допомозі ми можемо організовувати безоплатні освітні проєкти та відкривати ідеї Айн Ренд для українців.

Якщо ви хочете, щоб про філософію об'єктивізму в Україні дізналося якомога більше людей, ви можете зробити внесок на розвиток нашої організації.

Ваші кошти будуть спрямовані на реалізацію статутної діяльності Айн Ренд Центру, зокрема на створення нових онлайн-курсів для Академії об'єктивізму, організацію офлайн-заходів та популяризацію ідей Айн Ренд у соціальних мережах та медіа.

Зверніть увагу, що у випадку не реалізації проєктів або у разі залишку коштів після реалізації проєктів, ваша благодійна допомога не буде повернута, а буде використана для забезпечення поточної операційної діяльності ГО "Айн Ренд Україна".

Будемо вдячні за вашу підтримку!

Я розумію умови надання благодійної допомоги громадській організації "Айн Ренд Україна" та погоджуюсь із ними